Pühenduslaager

31. August 2017 kuni 3. September 2017

Asukoht: Nuutsaku laagrikeskus

Vanus: 16+

Hind: 50 € 

Aeg on taas kätte jõudmas, et pakkida kott, jätta oma igapäevatoimetused ja eesolevad plaanid hetkeks kõrvale ja sõita veel enne sügishooaja algust loodusesse. Selleks, et lihtsalt hingata Jumala ligiolus, Teda otsida, Tema häält kuulda ja saada üles ehitatud ning teenida teisi. Laagrisse on oodatud osalema kõik üle 16-aastased (ülemist vanusepiiri pole :)), kellel on see igatsus. Jumala teed on imelised ja me oleme kutsutud käima taevastel radadel, mida maailm meie ümber ei tunne. Selleks me "tuleme Tema ligi, et Ta saaks tulla meie ligi" (Jk 4:8). Kui sa igatsed kohtuda Kuningaga, igatsed rohkemat kui see, mis sul täna on, igatsed olla osa Tema plaanidest sinu ja selle maailma jaoks - tule pühenduslaagrisse.

Meil on ainult üks eesmärk - saada Jumalale lähemale. Sellel aastal on laagri teemaks "Jumala ligiollu murdmine", mis kirjeldab seda kohta meie eludes, kus igatseme rohkem Jumala ligiolu - ja mida selleks teha saame.

Nelja päeva jooksul me eraldame ennast kõigest muust ja võtame aega selleks, et koos Piiblit uurida, ülistada, palvetada. Lisaks on meil privileeg vastu võtta ja kuulata kõnelejaid (peakülaliseks on sellel aastal UK New Wine liikumise juht ja asutaja Mark Aldridge), kes on Jumalaga erilise teekonna läbinud.

Ja muidugi - loodus, head sõbrad ja hea toit :).

Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud!

 

Täpsustused ja küsimused:
Johanna Vahermägi
56220120
johanna_vla@yahoo.com

Kairi Ervald
5210121
kairi.ervald@gmail.com