Emade ja tütarde laager

29. Juuni 2018 kuni 1. Juuli 2018

Asukoht: Tuule talu, Viljandimaa
https://goo.gl/maps/aCSjq1hAXmQ2

Hind: ema + tütar 75€; ema + 2 tütart 100€ (3 tütart 125€)

Lapse vanus: kuni 12 aastat

Emade ja tütarde laager (ETL) on üks tore nädalavahetus pere naissoole. Avatud Piibli Ühing korraldas esimese sellise laagri 2017. aasta suvel ning sellest jäi üks eriline mälestus kõigile. See on võimalus emadel ja lastel võtta segamatut, kuid eesmärgipärast aega üksteisele ning luua toredaid kontakte naistega ning naisteks sirguvate tüdrukutega üle Eesti. Laagriga soovime astuda väikse, kuid olulise sammu kristlike perekondade tugevdamisel Eestis, keskendudes esmalt ühele peresisesele suhtele: ema ja tütre suhtele. Kui Jumal lubab, jõuab järg laagritöö kasvades ka teiste peresuheteni.
 
Laagri teema “Anna edasi” kannab endas visiooni, et sõnad Jumala käest jääksid meie südamesse ning me annaksime meile jäetud vaimse pärandi edasi oma lastele, ja nemad omakorda enda lastele. Jumala Sõna õhutab meid armastama Issandat kõigest oma südamest, hingest ja väest, ning samuti kõnelema sellest oma lastele - “kojas istudes ja teed käies, magama heites ja üles tõustes” (5. Ms 6:7). Igapäevaelu kiirus ja lõputu kohustuste nimekiri on aga reaalsed tuuleveskid, millega iga pere võitlema peab. Kuidas me saaksime olla olemas ja kohal järeltulevastele põlvedele, nii et see ei tunduks vaid järgmise kohustusena, mille Jumal on andnud? See on väljakutse tervele maailmale, kuid eriti Eestile, kus on rohkem katkisi kui terveid perekondi. Emade ja tütarde laager on loodud just selleks, et perekonnad võiksid kasvada usalduses ja üksmeeles ning olla koos valguseks maailmale.
 
Laagrisse on oodatud 23 ema koos tütardega. Tüdrukute ülemine vanusepiir on 12 aastat, kuid kui on soovi veidi vanema tütrega liituda, võib julgelt meile kirjutada.
 
Laager toimub koduses ja kaunis Tuule talus Viljandi külje all.
Hind 75€ katab kõik tegevused, majutuse ja söögi emale ja ühele tütrele. Hind emale kahe tütrega on 100€
 
Laagritasu kanda kontole:
Avatud Piibli Ühing
EE361010022018488006 (SEB)
EE402200221011657470​ (Swedbank)
Selgitusse kirjutada osaleja nimi ja laager.
 
NB! Emad jagavad tube teiste emadega peamajas, ööbides voodites või vedrumadratsitel; tüdrukud ööbivad koos kõrvalhoone lakapealsel. Väiksemad tüdrukud püüame mahutada peamajja koos emadega, kuid palume soovist kindlasti varem teada anda.
 
Olete laagrisse väga oodatud! 
Kindlasti võite info laagrist edasi anda ka teistele emadele, kes sellest veel kuulnud ei ole.
 
 
 
Kasutaja Hanna Hark pilt
Hanna Hark
53320035