Registreerimine

Palun jälgige, kas vabu kohti laagrites on, või mitte. Kui kohad on täis, lubab süsteem küll registreeruda ja isegi teated tulevad samasugused, kuid arvestame, et olete ootejärjekorras juhuks kui mõni koht vabaneb.

Kui laagrikohad on täis või tahad laagriinfot, võid jätta endast jälje maha siin: https://pll.ee/laagrite-info

Laagriline
Tervis ja muu
Tahame arvestada teie lapse eripäradega, et laagris käimine oleks tema ja teiste jaoks ohutu ja ei põhjustaks asjatut stressi. Me ei püüa luua laagris olukordi, kus laps ennast erinevana tunneb. Võtame lihtsalt infot arvesse, et luua keskkond, kus kõigil on hea. Selle pärast küsimegi järgnevat tundlikku infot. Seda infot kõigi kohta näeb ainult 3 inimest meeskonnast, ülejäänud vabatahtlikele edastatakse sellist infot ainult juhul, kui see on vajalik lapse huvides. Lubame infoga olla ettevaatlikud ning kustutame kogu seda laadi info hiljemalt aasta lõpus.
Kas teie lapsel esineb allergiaid/talumatusi mõne toiduaine, taime, ravimi, looma vmt suhtes? Mis sümptomid võivad tekkida ning mida tuleks nende esinemisel teha?
Kas lapsel/noorel esineb mõnda õppetöö kohandamist vajavat raskust (düsleksia või lugemisraskus, kuulmislangus, nägemislangus jne)?
Lapsevanem
Parem, kui mobiiltelefon.
Laagrite korraldamisel on meil vaja sinu nõusolekut sinu ning lapse andmete töötlemiseks ning teiega kontakteerumiseks e-maili ning vajadusel telefoni teel. Lähemalt võib lugeda andmekaitse põhimõtetest.
Kas me peaksime teie lapse/noore või registreerimise kohta veel midagi teadma?
Maksmine

Avatud Piibli Ühingu arveldusarve LHV pangas EE247700771003580584. Selgitusse kirjuta laagrilise nimi ja laagri nimi.

NB! Palun-palun tehke ülekanded just nimelt LHV panka, nii on meil palju lihtsam. Aitäh :)